fale radiowe a karmienie piersia

Połączenie tych administratorów FAA we wpływaniu aktualnych przepisów bezpieczeństwa lotniczego i obawy są następujące ważne lobbystów:

Byli senatorowie John Breaux i Trent Lott, wraz z co najmniej 17 byłych współpracowników i prawnikami Kongresu teraz z Delta Airlines.

Sharon Pinkerton, były administrator FAA Assistant, teraz z linie głównej grupy lobbingowej: Air Transport Association of America.rolety gdańsk

Linda Daschle, żona byłego Senat Demokratyczna Leader Tom Daschle, byłego dyrektora ATA i byłego zastępcy administratora FAA oraz działając administrator w latach 90-tych. Teraz jest jednym z najlepszych lobbystów w Waszyngtonie, zapłacił więcej niż $ 440.000 rocznie lobbować na American Airlines.

Regulatory, kierownictwo lotnicze, przedstawiciele Kongresu, a lobbyści są stale wymieniając miejsca w Merry-go-round do ceny. Podczas gdy ich zmieniających się jeździć konie, przepisy bezpieczeństwa lotniczego podejmie tylnym siedzeniu w pobliżu toalet, gdzie możemy słuchać ciągłych uderzenia pustych obietnic zaniku na powietrzu.

W międzyczasie będziemy nadal czytać przerażające dane, takie jak te, zgłoszone przez Stephena magazynie i zespołu śledczego CBS4 w Miami:

„Incydenty 1011 ogólnopolskim od 1978 roku, gdzie zmęczenie pilota spowodował zagrożenie dla bezpieczeństwa na pokładzie statku powietrznego lub rzeczywistej awarii. 689 z tych wypadków wydarzyło się w ciągu ostatnich pięciu lat (2005-2009).”

„Dane z FAA, NTSB i NASA pokazuje problem rośnie. Było 189 wypadków w 2008 roku, który znajduje się od 117 incydentów rok wcześniej (2007). I w ciągu kilku pierwszych 9 miesięcy 2009 roku było 104 przypadki poważnych zmęczenie pilota który jest taki sam numer, jak na całej lat w przeszłości „.

Ich zespół dochodzeniowy nawet znaleźć broszurę opublikowaną przez NTSB w 1990 roku „, wzywając do FAA natychmiast zająć zmęczenie.”

http://www.harmoniasmakow.pl
– autor artykułu