fale radiowe ultrakrotkie zastosowanie

fale radiowe ultrakrotkie zastosowanie

Rozważmy przypadek Lynn, matka aktywnego przedszkolaka. Lynn poszła do sklepu, aby kupić jakiś środek do mycia, aby mogła oczyścić ściany, że jej syn ozdobione kredek i markerów. Opisała następującą rozmowę.

„Tak więc, ile lat ma twoje dziecko?” młody urzędnik zapytał, pakowane produkty spożywcze Lynn i słuchał jej nieszczęść ściennych czyszczenia.http://harmoniasmakow.pl/sosy-ostre

„Trzy i pół”, Lynn odpowiedział.

fale radiowe ultrakrotkie zastosowanie

„Naprawdę?” urzędnik wypalił w zdumieniu. „Pisanie na murach o trzeciej? Wygląda na to pozwolić mu uciec z morderstwem.”

Lynn wszedł do sklepu, czując się nieco rozbawiony – przynajmniej rysunki na ścianie były kolorowe i twórcze – i wyjechaliśmy zraniony przez nieodpłatne i nieczuły uwagą urzędnik jest.

fale radiowe ultrakrotkie zastosowanie

Wina Buster: W czasie incydentu, Lynn myśli miała dwie możliwości: albo wchłonąć haczyka i czuć się źle, albo z powrotem do rzęs bronić lub wyzwanie uwagę urzędnik jest. Jeszcze lepiej pogodzić się z faktem, że ten obcy po prostu wysyłając nieświadomych założeń, nie wiedząc nic o Lynn i jej dziecka. Mogła wtedy zignorowali komentarz lub zrealizowany urzędnik nic nie wiedział o tym, jak wiele dzieci zachowywać. „

6. Przyjęcie „Bad Mommy” Label. To takie proste, aby umożliwić naszym dzieciom, aby ocenić naszą godność jako rodzice w momencie złożenia oświadczenia typu: „. Jesteś średnią” … „Ty mnie nie kochasz.” … „To niesprawiedliwe.” „Ładniejszy tatusia”. Są to uwagi, które próbują dusze rodzica – choć wypowiedziane z ust babes provident, możemy jednak czuć się zraniony, a często do winy, gdy je usłyszy. To poczucie winy często prowadzi do trzech dodatkowych rund gry planszowej lub poddając się prośby o więcej ciasteczek niż mieliśmy początkowo zgodzili się. „Zły mama” etykieta jest trudne do zaakceptowania.

Wina Buster. Dzieci nie mogą ewentualnie ocenić naszą wartość rodzicielstwa obiektywnie, a nie możemy umożliwić im zrobić.

– autor artykułu