fale radiowe z laserem biostymulujacym

fale radiowe z laserem biostymulujacym Na przykład, jeden ojciec wiem, Dave, podobne zdarzenie, które miało miejsce siedem lat temu. Wspomina, jak jego następnie pięć-letni syn obudził się pewnego niedzielnego poranka kaszel i mdłości. Dave podawać over-the-counter syrop na kaszel i poszedł o swoich pracach weekendowe, podczas gdy jego syn siedział skulony w fotelu. W ciągu dnia, Dave się coraz bardziej sfrustrowany narzeka syna i powiedział mu, że to „tylko trochę kaszel”, a jeśli wstał i zrobił coś zabawnego, że czuje się lepiej. Wreszcie, ku czasie kolacji, zdał sobie sprawę, że jego syn był w poważnych zaburzeń oddechowych i rzucili go do szpitala. Diagnozę postawiono astmy. „Mógł umarł” The zrozpaczony mężczyzna przekazał. „Myślałem, że jestem dość wiedzę – jak mogłem przegapić objawy ataku astmy?”

Wina Buster: Podczas konsumowane z winy Dave zapomniał istotny fakt: że jest wykonawczej reklamy, nie lekarzem. Jasne, że jesteśmy o wiele lepiej poinformowani niż jakiekolwiek pokolenie rodziców przed nami. Ale to nie znaczy, że powinniśmy obwiniać siebie za nie wiedząc wszystkiego. Najważniejsze jest, aby korzystać z możliwości uczenia się jako błędy.

fale radiowe z laserem biostymulujacym

5. Catching zadziorów cudzych. Jest to najbardziej szkodliwe ze wszystkich źródeł winy, i to często pochodzi od ludzi, którzy dbają o ciebie, takich jak członków rodziny i przyjaciół. Przyjaciel może wyrazić subtelną dezaprobatę preferencji żywieniowych Twojego dziecka – „Mój syn uwielbia warzywa.” Albo kiedy odebrać swój płacz dziecka, twoja matka może powiedzieć: „Czy nie jest trochę nadopiekuńcza?”

Obcy też może czuć się zobowiązany, aby dać Ci porady lub krytykować swój styl rodzicielstwa. Te dni to nie jest rzadkością, aby usłyszeć zwroty jak: „Jak można go puścić bez kapelusza?” … „Czy nie jest on nieco stary, żeby ssał kciuk ?” … Albo jeszcze: „Może to, czego potrzebuje to dobry swat!”

– autor artykułu