fale radiowe w kosmetyce cena

fale radiowe w kosmetyce cena Kiedy czują, że nauczyli się wszystko, z jednej działalności, będą one przejść do następnego, szukając większej wiedzy.

Często można zaobserwować bardzo małe dziecko bawi się zabawką. Dziecko będzie „wszystkim do niego”, w pełni koncentruje się na zabawce. Jak długo? Który zmienia się w zależności od wielu czynników. Ale tak długo, jak grają, są one w pełni skoncentrowany. Oglądaj dzieci, gdy są one słuchania opowieści, są wsłuchując i są przechwytywane przez historię.

Istnieje kilka ćwiczeń lub gry, które można grać z dzieckiem, które zwiększą swoją zdolność koncentracji i skupienia. Możesz grać w gry sugeruje tutaj, czy można wymyślić własne gry wokół tych ćwiczeń, w zależności od danego dziecka, ich wieku i ich interesów. Oto parę sugestii:

1. Czy Twoje dziecko zamknąć oczy i wyobrazić sobie trójkąt. Następnie mieć go narysować trójkąt, z zamkniętymi oczami, na kawałku papieru, powoli i dokładnie. Następnie mają mu zrobić to jeszcze raz, i obserwować, czy istnieje jakakolwiek poprawa w trójkącie on sporządzony. Im wolniej on to robi, tym lepiej. Jest praktycznie niemożliwe, aby wykonać tę czynność bez koncentrację i skupienie się na tym, i tym wolniej zadanie jest wykonywane, tym dłużej intensywne ostrości. Jeśli chcesz, możesz mieć konkurencję, można to zrobić z dzieckiem, a kto skończył później jest zwycięzcą, a kto ma lepszy trójkąta, wygrywa. Można zorganizować grupę dzieci do konkurowania ze sobą. (Gdy dziecko jest rysunek idealny trójkątów, można przejść do bardziej skomplikowanych figur, kwadrat, gwiazda Dawida, Gwiazda … cokolwiek rysunek można myśleć).

2. Jest to bardzo ciekawa gra, która będzie bawić, zaskoczenie i korzystne dla wszystkich uczestników. Mieć dziecko trzymać rękę na zewnątrz. Z zamkniętymi oczami, powiedz dziecku, aby rozpocząć intensywne uczucie ciepła na dłoni, jakby on trzyma gorący kartofel.

– autor artykułu