fale radiowe przeciwwskazania

Skoncentruj się na nim przez kilka minut, kiedy zaczyna odczuwać dyskomfort (zbyt gorąco), mieć go zatrzymać i uścisnąć mu dłoń.

3. Wyraź swoją praktykę czytania dziecka w różnych środowiskach. Zabierz go do biblioteki, mają go tam przeczytać, zabrać go do restauracji fast food, i mają go tam przeczytać. Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze czytać – czytać historię do niego. To również wymaga koncentracji! (Nie polecam czytanie w samochodzie, niektórzy ludzie ruchu chorych po przeczytaniu w samochodzie.) Każde środowisko, które można myśleć jest dobrym miejscem do uprawiania koncentrację. Rosyjscy szachiści ćwiczyć grę w hałaśliwych miejscach. Grają w domach park, kawy, gdzie się da!

4. Podczas wizyty w parku lub na spacer na plaży, mają dziecko słuchać odgłosów natury i życia. Szum fal, lub dźwięk ptaków i innych zwierząt w parku. Niech ćwiczyć słuchanie dźwięków w skupieniu przez możliwie najdłuższy czas i spróbować zwiększyć stamtąd. Jeśli masz nagrania z dźwiękami natury, (istnieje wiele płyt CD, które mają ten szum wody i innych odgłosów natury) dziecko może to zrobić w domu, słuchając płyty CD. Można grać w grę „cichą”, siebie i dziecko (lub grupa dzieci) słuchać odgłosów natury CD. Ostatniego posiedzenia jest zwycięzcą.

5. Gra palca. Mają swoje dziecko trzymać rękę i zginać każdy palec bardzo powoli, koncentrując się wyłącznie na tym palcu. Gdy wszystkie palce są wygięte rozpocząć prostowania jednym palcem czas bardzo powoli. Można grać w tę grę z małym dzieckiem lub dzieckiem, też!

księgowa chojnice

6. Gra oddech. Wyraź swoją oddech dziecka w bardzo powoli, licząc do dziesięciu, zwracając uwagę tylko na jego oddechu. Wtedy mu się wydech tak wolno, jak tylko może.

7. Czy konkurs, który można patrzeć na obiekcie najdłużej. Można umieścić obiekt na środku pokoju i mieć swoje dziecko i siebie, albo grupę dzieci, patrzeć na obiekt.Osoba, która może zostać z tego zadania najdłużej bez odrywania wzroku od fotografowanego obiektu jest zwycięzcą.

Jeśli uczestniczysz w tych grach z dzieckiem, można zauważyć poprawę w zdolności koncentracji, też!

Poświęć trochę czasu, aby zrobić te działania ze swoim dzieckiem, i obserwować wyniki! Proszę napisać do mnie na esther@all-gifted-children.com, aby powiedzieć mi o wynikach obserwujesz.

– autor artykułu