fale radiowe zastosowanie w kosmetyce

fale radiowe zastosowanie w kosmetyce Wyrażenia takie jak „masz na myśli, dlaczego nie mogę mieć tylko jedno lody?” można delikatnie ale stanowczo odpowiedział: „Wiem, że chcesz mieć inny lody. Ale mój limit jest jeden.” Przede wszystkim staram się nie dostać obronna – tu nie chodzi o ciebie lub twojej loveability. Chodzi o ustalenie limitów i pokazywanie dziecku, że powiedział „nie”, bo jesteś całkiem dobra mama!

Jeden krok, dwa kroki do przodu

fale radiowe zastosowanie w kosmetyce

Ilekroć wystąpią winy, zatrzymać i zadać sobie pytanie, czy to odmiany bezużyteczne lub użytecznego. Następnie, jeśli jest to poczucie winy produktywne, dać sobie przerwę rozdzielając uczyć się z doświadczeń i reagują inaczej następnym razem. A co najważniejsze, działa na wycieranie bezużyteczną winy ze swojego życia. Nie będzie bez winy. Ale będziesz winy zrozumiały i gotowy do następnej sytuacji, która stawia swoje rodzicielstwo zapał do testu.

fale radiowe zastosowanie w kosmetyce

Nancy Samalin, M. S., jest jednym z dzisiejszych czołowych ekspertów na temat rodzicielstwa i autor bestsellerów z kilku książek, w tym KOCHAJĄCY dziecko nie jest wystarczająca. Jej czwarta i najnowsza książka, kochający bez naruszenia 100 Inne Timeless Porady dla podniesienia Terrific dzieci, jest teraz dostępny w miękkiej oprawie.

– autor artykułu