fale radiowe zastosowanie i wlasciwosci

fale radiowe zastosowanie i wlasciwosci Niestety, większość z nas coraz częściej doświadczają bezużyteczną winy, co sprawia, że biuro rachunkowe chojnice??czujemy się zniechęceni i saps naszą energię.

Więc w jaki sposób możemy przekształcić winy nieprodukcyjnych w doświadczenie uczenia się? Pierwszym krokiem jest, aby zrozumieć, co go wywołuje.relaksujący masaż Pabianice

To All Around You

Większość winy wynika z reakcji i opinii – rzeczywiste lub postrzegane – innych ludzi. Rozważmy przypadek jednego z moich rodziców warsztatowych, Barbara, którzy uczestniczyli w nieformalnym tygodniowym Playgroup z kilkoma innymi matkami i dziećmi w jej sąsiedztwie. dwa-letnia córka Barbary, Jackie, miał najwięcej dzielenia trudności i była bardziej podatna na napady złości niż jej rówieśnicy. Podczas jednej sesji, gdy Jackie tussled z innym dzieckiem w samochodzie zabawki, a następnie rozpoczęła się w rozdzierające uszy furia, Barbara zauważył dwie inne matki patrzą na siebie, jakby chciał powiedzieć: „Nie idzie jeszcze raz.”

Barbara powiedziała nam, że myślał o opuszczeniu Playgroup. Wyczuła negatywnych wyroków innych matek i czuł się winny przede wszystkim dlatego, że jej nadmiernie wymagający dziecka czuła się jak nie powiodła się. Kiedy przyniosła ta w moim warsztacie, matek zapewnił ją, że ich dzieci często zażenowana ich w opinii publicznej, i że takie sceny były nieodłącznym elementem wychowywania porywający malucha.

Barbara i inni potem zaczął mówić o tym, jak winy wydaje się być uniwersalna część rodzicielstwa. Gdzie to wszystko winę pochodzę, pytali. „Od innych, a czasem sami” Powiedziałem im. Rzućmy okiem na najbardziej powszechnych sposobów, w jaki możemy pozwolić ludziom – przyjaciół, krewnych, obcych, a nawet nasze dzieci – przypiąć etykietę winnego na nas.

Sześć Źródła winy … i sześć winy Busters

1. Wychowanie jako sportu wyczynowego. Trudno dla niektórych z nas, aby zaakceptować siebie jako „wystarczająco dobre rodziców”, zwłaszcza gdy mamy tendencję, aby porównać siebie.

– autor artykułu