fale radiowe w kosmetyce skutki uboczne

fale radiowe w kosmetyce skutki uboczne

Wszyscy słyszeliśmy zwroty jak: „. Ona jest zawsze bardzo spokojny i nigdy nie traci jej cool” … „Ona zawsze wydaje się dokładnie wiedzieć, co robić.” … „Jej syn nigdy nie złości.” … „Jego córka jest zawsze tak dobrze wychowane na spotkaniach rodzinnych.” Tego rodzaju wypowiedzi konkurencyjnych czujemy się winni, by http://mediatorzy.waw.pl sądzić, że jesteśmy jedynymi, którzy nie radzą nasze dzieci.Typy migracji simatic s5

Ale tylko w filmach lub programach telewizyjnych ludzie nigdy nie tracą ich chłodne lub nie zachowują się jak dzieci, słodkie i atrakcyjne marionetki. W rzeczywistym świecie, żaden rodzic pozostaje spokojny i gromadzone przez cały czas. I żadne dziecko nie zawsze zachowuje się jako doskonały małej istoty. Jednak jest to typowe dla rodziców, aby czuć się tak, jeśli są błędy podczas ich dzieci się działać lub gdy „zgubić” sami.

Wina Buster: Kiedy ludzie mówią mi, że z łatwością można zarządzać ich dzieci lub rzadko się zły na swoich „aniołków” Ja po prostu nie wierzę im. Gdy rodzice w moich warsztatach mówić o znajomych, którzy sprawiają, że takie roszczenia, po prostu powiedz im: „Oni kłamią!” Pamiętaj, że jedyne prawdziwe standardy pomiaru rodzicielską własnej wartości to te, które tworzysz dla siebie. Więc daj sobie uprawnienia do popełniania błędów i zaakceptować fakt, że zawsze jesteś uczenia się w pracy.

2. Powtarzając stare skrypty. Nawet zanim nasze dzieci rodzą się, wielu z nas są przekonani, że będziemy mieć wyjątkowe rodzice, a nie robić błędów popełnionych przez naszych ojców i matek. Ale następnie uderza rzeczywistość i odkrywamy, że jesteśmy albo jak oni lub zaszliśmy w drugą skrajność.

Doskonałym przykładem jest moja przyjaciółka Elise, który kiedyś ubolewał: „Moja matka była bardzo krytyczna, więc kiedy miał własne dzieci, obiecałem, że na pewno nie zamierza pójść w ślady mamy.

– autor artykułu