fale radiowe pod oczy skutki uboczne

fale radiowe pod oczy skutki uboczne

Dzięki swoim najniższym numerze pozycji masz 3 możliwości:

* Nie rób ich w ogóle

* Czy je na krótsze okresy czasu lub

* Czy je rzadziej

Ta inteligentna ćwiczenia zaprojektowana przez Martha Beck. Używam go często z moich klientów. Możesz być zaskoczony odpowiedziami, które pojawiają. I na pewno będzie zadowolony z czasem zostały uwolnione.

Brenda Lautsch, Associate Professor of Business na SFU w Vancouver, BC, i Michigan State U profesor Ellen Kossek, że współautorem książki o nazwie: CEO of Me: Crafting Life, który działa w pracy elastycznej wiek (Wharton Press).

Jest wypełniona narzędziami do zajmowania się i organizowania życia, które działa na Twoich warunkach. Ich najbardziej zaskakujące odkrycie, że elastyczny pracy (takich jak telepraca, flex-time lub samozatrudnienia) nie oznacza automatycznie poprawić swoją pracę / sytuacji życiowej.

Lautsch był wywiad w radiu CBC wczoraj w Vancouver. Powiedziała, że ??musimy dokonywać wyborów i świadomie przejąć jak zarządzać granice między pracą i rodziną.

Książka pomaga wyjaśnić ich wartości i uczyć się nowych sposobów na własny zarządzać kwestiami pracy / życia. profile również osoby, które odniosły sukces i daje strategie negocjowania zmian. „Ludzie mają większy wybór, niż myślą”, mówi Lautsch, sama matka cztery-letni i 10-miesięcznym dzieckiem.

Myślę, że ostatni punkt „ludzie mają większy wybór niż myślimy” to, co próbuję tu powiedzieć. Więc pomyślmy jeszcze zanim po prostu zaakceptować naszą zużyte status.

Copyright 2008 Ellen Besso

Przez jej „Odyssey of Change” programu coachingu, Ellen Besso oferuje średnim wieku kobietom możliwość poruszania się po labiryncie wieku średniego i znaleźć radość pełnią w ich życiu.

Indywidualne plany działania obejmują wzmocnienie połączenia ciała i umysłu; uwalniając przekonania, które ograniczają wzrost; konkretne działania, aby poruszać się do przodu, do idealnego życia.

Ellen jest wyjątkowe kwalifikacje, aby być Twoim przewodnikiem, bo osobiście podróżował przez okołomenopauzalnym i do życia natchnionego jak baba menopauzie! Jej zawodowe referencje obejmują certyfikat jako Martha Beck autokarowych i tytuł magistra w dor adztwie z City University.

Aby dowiedzieć się więcej o pracy Ellen i czytać artykuły napisane przez jej kontakt:

– autor artykułu