fale radiowe lifting bez skalpela

fale radiowe lifting bez skalpela

Zwykle jednak ignif.com pociąga za sobą innowacje czoło, uderzając: myśleć poza pole o nowych sposobów na lepsze potrzeb klientów spełniają lub rozwiązać swoje problemy.

Pomyśl o tym, że Sony i jak firma powtórnie rozpatrzony starą produkt – radio – w nowym świetle. Radia transitor było na rynku od dziesięcioleci. Ale Sony Walkman koncentruje się na prostych problemów: jak spacer, jogging lub siedzą na ławce w parku, podczas słuchania muzyki i wiadomości, bez trzymania lub wycinek na tanim patrząc radia na baterie i bez wtykając przykry wtyczkę do swojego kanału słuchowego. Co równie ważne, Sony stworzył swój produkt z poczuciem stylu i spryt. Stało się stylowy, aby pokazać własnej Walkman podczas realizacji ówczesnego stosunkowo nowy i modny jogging i power-walking szał. Walkmany sprzedawane jak ciepłe bułeczki, a Sony zaprojektował wiele wersji Walkman ukierunkowanych na różne potrzeby klientów subsegmencie i preferencje.

fale radiowe lifting bez skalpela

Rozważmy inne firmy, które znalazły gładko w kolorze niebieskim, niekonkurencyjnych wodach patrząc na produkt lub usługę w świeżym nowym świetle. Każda z tych firm została wyróżniona w Blue Ocean Strategies niedawnej książce Chan Kim i Renée Mauborgne na temat metod, aby pomóc firmom zyskać nowe spojrzenie na swoich rynkach i stworzyć zwycięski, wysoki dochód i pomysłów biznesowych wysoki zysk:

Cirque du Soleil przyniósł spektakularne, często oszałamiających cyrku jakości spektakli teatralnych w ustawieniach kolacja w miastach miejscem wypoczynku, takich jak Las Vegas.

fale radiowe lifting bez skalpela

Krzywe skupił się na kobietach szukających fitness i utrata masy ciała w małych, dzielnicy, centrum handlowym na bazie sklepów. Każdy sklep franczyzowy oferuje otoczony serię mechanicznych stacjach ćwiczeń.

Właściciel Starbucks Uważa się, że kawiarnie w pobliżu domów i miejsc pracy ma potencjał, aby czerpać fortunę w zyskach.

studio kuchni tarnów
– autor artykułu